top of page

F-SM1310-10KM-10G Grandstream Modul fibra optica

 

Specificații tehnice:

 

  • Transceiver Interfata SFP+ Porturi Duplex LC - Duplex LC
  • Viteza de transfer 10 Gbps
  • Distanta maxima 10 km
  • Lungime de unda 1310 nm
  • Caracterisitici Single Mode
  • Greutate 18.5 g

Grandstream Transceiver 10GB F-SM1310-10KM-10G, 1310nm, 10km, Duplex LC

Rating is 0.0 out of five stars based on reviews
Cod SKU: F-SM1310-10KM-10G
122,00leiPreț